Grupa wsparcia dla Rodziców
i Bliskich Osób LGBTQ+

Fundacja na Rzecz Grup Dyskryminowanych „Fala Równości” zaprasza do udziału w Grupie Wsparcia dla Rodziców i Bliskich Osób LGBTQ+.

Wiadomość o nieheteronormatywnej tożsamości psychoseksualnej dziecka dla niektórych rodziców jest bardzo trudna i wiąże się z intensywni emocjami takimi jak strach, niepewność czy złość. Taka sytuacja stanowi również wyzwanie dla dziecka i konieczność skonfrontowania się ze zmianami w łączącej ich relacji.

Grupa Wsparcia dla Rodziców i Rodzin Osób LGBT+ to przestrzeń do bezpiecznej, komfortowej rozmowy, dzielenia się doświadczeniami i wspólnego rozwiązywania doświadczanych problemów i trudności. Każda z uczestniczących osób będzie miała możliwość podzielenia się swoją historią bez ryzyka oceniania i ranienia. Rozmawiać będziemy również o przyszłości dzieci i rodzin.

Do udziału gorąco zachęcamy również tych z rodziców, którzy chcieliby się po prostu podzielić swoimi doświadczeniami i wesprzeć innych.

Grupa Wsparcia spotyka się regularnie raz w tygodniu, prowadzona jest przez psychologa mgr Jacka Wezgraja. Grupa została zainaugurowana w październiku 2021 roku, ale można się nadal do niej zgłosić.

W przypadku spraw pilnych telefon do psychologa mgr. Jacka Wezgraja: 502121095

Aby zgłosić się do grupy należy wypełnić formularz:

Dziękujemy za zgłoszenie!