top of page
  • Zdjęcie autoraDawid Ligocki

Wzruszające queerowe kino w Koszalinie!

Zapraszamy dzień przed 4. Marszem Równości na niesamowity pokaz queerowego Kina w Centrali Artystycznej we współpracy z Outfilm i Tongariro Releasing!

Przyjdź i doświadcz niezwykłego świata różnorodności, równości i akceptacji. To wydarzenie jest doskonałą okazją do wsparcia 4. Marszu Równości w Koszlainie! 

Kiedy: piątek, 19/05/22

Godzina: 19.00

Miejsce: Centrala Artystyczna, Modrzejewskiej 31, Koszalin


 

Nie przegap tych niesamowitych, nagradzanych produkcji:


Fot. Tongariro

Słoń [reż. Kamil Krawczycki] - Bartek prowadzi małe gospodarstwo na Podhalu. Kiedy opuścił ich ojciec, jego matka się załamała, wówczas to on musiał zostać głową rodziny. Pewnego dnia umiera ich sąsiad i jego syn Dawid przyjeżdża na pogrzeb. Bartek fascynuje się Dawidem i jego beztroską. Pierwsza miłość zmusza go do podjęcia decyzji, czy jest już gotowy, żeby sięgnąć po swoją wolność. Czuły film, który mocno przytula i przepełnia nadzieją! Queerowy romans, zdobywca nagrody na festiwalu w Gdyni i jeden z najpiękniejszych debiutów tego roku.


Fot. Tongariro

Przeklęta Wiosna [reż. Elisa Amoruso] - Nina z rodzicami i bratem muszą przeprowadzić się z centrum na obrzeża Rzymu. Zagubiona w nowej szkole poznaje Sirley – nieprzewidywalną i pewną siebie dziewczynę z sąsiedztwa. Między dziewczynami szybko nawiązuje się więź, która zmieni ich nastoletnie życie. „Przeklęta wiosna” opowiada o pierwszych miłościach ze szkolnych ławek. Film jest pełen nostalgii do włoskich lat 90, muzyki odtwarzanej na wakacjach z rodziną, zawiązywania przyjaźni, zabaw na podwórku.

Wstęp jest wolny dzięki uprzejmości Centrali, zachęcamy tez do skorzystania z ich przekąsek i napojów. Przyjdź więc z przyjaciółmi i rodziną. Pokażmy, że razem możemy tworzyć świat pełen miłości, akceptacji i równości!


Więcej ciekawych filmów obejrzycie na Outfilm: https://www.outfilm.pl/filmy Więcej o Tongariro: https://tongariro.pl/

13 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page