top of page
  • Zdjęcie autoraFala Równości

Wsparcie od Estera Art

Z okazji 5. Marszu Równości w Koszalinie otrzymałyśmy prezent od malarki Estery Parysz-Mroczkowskiej. Serdecznie dziękujemy Estera Art za wsparcie.


"Veni! Vidi! Vici! Tak byłam, tak wsparłam moją sztuką Marsz Równości. Zawsze staję po stronie prawdy i słabszych. Wyciągam rękę do tych którzy potrzebują tej ręki. A dzięki prawdziwym ludziom, którzy nie boją się pomagać, będąc niejednokrotnie narażonym na ostracyzm społeczny, kiedyś nie powiemy Mniejszości, ale Równi, po prostu ludzie jak wszyscy inni. 100% Human in Human!


Na świecie od 4% do aż 10% populacji świata to osoby LGBTQ+, czyli nawet 800 milionów z nas. Więc aż 20 razy więcej niż nasz cały kraj to ludzie LGBTQ+ ! Dlaczego ludzie w świecie zbudowanym przez innych ludzi muszą walczyć o bycie postrzeganym jako istota ludzka, posiadając takie samo DNA i mózg jak reszta ludzi? Żyjemy na jednej planecie, oddychamy tym samym powietrzem, mamy takie same serca, jakimi potrafimy kochać, patrzymy na to samo niebo i słońce. A najważniejsze, że tęcza ma tyle samo kolorów dla każdego z nas, ludzi".


dwie osoby trzymają oprawiony plakat
prezent dla Fali Równości

1 wyświetlenie

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page